Prodlužování řas

Nabízíme Vám prodloužení řas kvalitními produkty od značky Blink Lash Stylist & Care, která je jedním z největších výrobců na světě.

Permanentní prodlužování řas je absolutní novinkou v prodlužování a zahušťování přírodních řas na světě. Je to revoluční technika řasa na řasu! Syntetické řasy jsou vyrobeny z hypoalergeního monofilu, nebo hedvábí a jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy. Tyto řasy jsou vyráběny v různých délkách, síle a zakřivení, tím naprosto vyhovují každé zákaznici, protože každá řasa kopíruje tvar její přírodní řasy.

Díky pevnému spoji prodlužuje a zesiluje Vaši řasu a vše vypadá naprosto přirozeně. Řasy jsou lehké a lesklé, odolné vůči vodě a slzám. Při správné aplikaci žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy a jsou naprosto bezpečné k očím i kontaktním čočkám. Vyzkoušejte mít sexy pohled s prodlouženými řasami od firmy Blink Lash Stylist & Care.

Aplikace

Na každé oko se aplikuje minimálně 100 kusů řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1–2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte. Aplikujeme klasické řasy černé v délce 7 mm až 20 mm v různých stupních zakřivení . Mezi různé přízdoby patří kamínky na řasy, třpytky. Buď samostatně nebo na samotné řase.

Barevné řasy jsou velmi oblíbené v tzv. melírech nebo žhavou novinkou jsou řasy dvoubarevné. Aplikace trvá přibližně 2 hodiny. Po celou dobu aplikace zákaznice leží se zavřenýma očima. Po aplikaci bude poučena, jak o řasy pečovat.

Životní cyklus řas

Každá přírodní řasa má životnost 60 až 90 dnů. Přírodní řasy postupně vypadávají a nahrazují jejich nové řasy. Prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní řasou, proto je nutné každé 3–4 týdny částečné doplnění umělých řas. Při doplnění odstraníme odrostlé řasy a doplníme opětovně plný set,  cca 50–70 řas.

Řasy můžete nosit dlouhodobě. Pokud Vám aplikuje řasy profesionálně zaškolená stylistka, tak se v žádném případě nepoškozují přírodní řasy a jsou bezpečné. Nejsou nutné žádné pauzy a znovu podstoupit novou aplikaci prodlužování řas, jak to tvrdí některé společnosti. Přírodní řasy se přirozeně obnovují a prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní.

Prvních 24–48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas!

Tato doba je naprosto nejdůležitější pro lepidlo, aby došlo ke správnému spojení prodloužených řas.

Zde Vám píši běžné aktivity, kterým je třeba se vyhnout: 

 • Prodloužené řasy nesmí přijít do styku s vodou.
 • Vyhněte se jekékoliv páře (koupel, vaření, sauna) solárium, nanášení krémů okolo očí, nanášení řasenky.
 • První noc spěte na zádech.
 • Zbytečně se prodloužených řas nedotýkejte.
 • Po 24 hodinách pobytu ve velkém teple může narušit a zeslabit účinky lepidla.
 • Nepoužívejte voděodolnou řasenku ani výživnou bezbarvou řasenku.
 • Nepoužívejte odličovače které obsahují olej.
 • Pokud se přece jen budete chtít líčit, použijte řasenku určenou na prodloužené řasy a nanášejte pouze na konečky prodloužených řas. Časté nanášení řasenky může snižovat životnost prodloužených řas.
 • Nedoporučujeme prodloužené řasy barvit.
 • Nepoužívejte kleštičky na řasy.
 • Vyhněte se používání přípravků na bázi tuků a olejů v blízkosti prodlužovaných řas.

Všechny přípravky na prodloužené řasy Vám rádi doporučíme. Hlavní výhodou je to, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s již krásnými dlouhými a hustými řasami. Za každé okolnosti budete vypadat vždy upraveně.

PRODLOUŽENÍ ŘAS

Permanentní prodloužení řas……………………..…1 500 Kč (pro stávající klienty sleva 1 200 Kč)
Doplnění řas (po 3 týdnech)…………………………. 450 Kč

NOVINKA! Prodloužení řas 100% přírodními řasami od BLINK LASH STYLIST.
Řasy jsou lehké a velmi jemné. Výsledkem je dokonale přirozený vzhled.
Prodloužení 100% přírodní řasy……………………..2 500 Kč

© Beauty Studio Diamantdesigned by Ateliér Šamaj